У пријатној атмосфери школске библиотеке, ученици осмог разреда уприличили су сусрет са својим наставницима како би им се захвалили на подршци, знању и лепим успоменама које су стекли током основношколског образовања.
Кроз искрене речи, осмеси и емотивне поруке, осмаци су изразили захвалност наставницима који су их водили кроз важне године одрастања, пружајући им не само знање већ и разумевање, охрабрење и подршку.
Овај сусрет био је прилика да се осврну на заједничке успехе, изазове и драгоцене тренутке проведене у школи. Захвалност ученика и понос наставника учинили су овај догађај посебним и незаборавним.